Додати в обране
Тільки авторизовані користувачі можуть додавати товар у Обране.
Додати книгу
Про проект

Сампродав - це мистецький маркет-плейс, який дає можливість користувачам продати або знайти певну книжку, а також продати або придбати твори молодих українських художників.

Ідея проекту народилася з особистого багаторічного книголюбства його автора. З допомогою Сампродаву ви можете швидко знайти нових власників для тих книжок, які вже давно припадають пилюкою на полицях, або відшукати книги, які дуже хотілося б мати у власнїй бібліотеці.

Проект націлений в першу чергу на рідкісні книжки та старі видання, які важко знайти у звичаних книгарнях або онлайн-магазинах, але стане у пригоді для будь-кого, хто хоче знайти або продати певну книжку, включаючи окремі видаництва, букіністів, просто рядових книголюбів.

Віднедавна ми представили на сайті розділ “Мистецтво”, де усі охочі можуть познайомитись із творчістю молодих українських художників, графіків, скульпторів та інших майстрів, а також придбати їхні роботи для особистої колекції або в подарунок. Усі автори проходять попередню перевірку адміністратором проекту, що гарантує високу якість представлених робіт.

Якщо ви художник, будемо раді бачити вас серед наших авторів. Для цього потрібно зареєструватись на сайті, надіславши нам інформацію про себе та зразки ваших робіт.

З усіх питань щодо роботи сервісу пишіть нам на імейл: samprodav@gmail.com.

comments powered by Disqus