Додати в обране
Тільки авторизовані користувачі можуть додавати товар у Обране.
Додати книгу
Питання та відповіді

Що таке Сампродав?

Сампродав - це мистецький маркет-плейс, який дає можливість користувачам продати або знайти певну книжку, а також продати або придбати твори молодих українських художників. З усіх питань щодо роботи сервісу пишіть нам на імейл: samprodav@gmail.com.

Як розмістити оголошення про продаж/пошук книжки?

Щоб розмістити оголошення про продаж/пошук книжок, ви повинні бути зареєстровані та авторизовані на сайті як “Звичайний користувач”.

Як розмістити оголошення про продаж мистецьких творів?

Щоб розмістити оголошення про продаж мистецьких творів, ви повинні бути зареєстровані та авторизовані на сайті як “Художник”. Ви зможете розміщати оголошення на сайті після підтвердження вашої реєстрації модератором сайту.

Як я можу зв’язатися з автором оголошення про продаж/пошук певної книжки?

На сторінці книжки є контактні дані (телефон та електронна адреса) автора оголошення. Також ви можете зв’язатися з автором оголошення, натиснувши на кнопку “Написати користувачу” та відправивши йому/їй текстове повідомлення через контактну форму.

Як я можу придбати мистецький твір, розміщений на сайті?

Уточнити наявність та замовити мистецький твір, який вас зацікавив, ви можете за тел. +380 67 811 8018. Також ви можете зробити замовлення через контактну форму, натиснувши на кнопку “Замовити” та відправивши нам повідомлення.

Я зареєстрований на сайті як “Звичайний користувач”, але хочу додавати також оголошення про продаж мистецьких творів. Як мені це зробити?

Звичайний користувач не може додавати оголошення про продаж мистецьких творів. Щоб додавати оголошення про продаж мистецьких творів, ви повинні бути зареєстровані на сайті як “Художник” та пройти попередню модерацію.

На яких умовах ви співпрацюєте з художниками?

Ми співпрацюємо з художниками на умовах 25%-ї комісії від заявленої вартості твору. При додаванні картини, художник сам/сама вказує ціну, і система автоматично показує, скільки буде коштувати картина на сайті з урахуванням комісії.

Яким чином відбувається передача картини покупцю та отримання оплати?

Після отримання замовлення, ми зв'язуємось з художником і домовляємось як організувати передачу картини та отримання оплати.

comments powered by Disqus